Svajonių krantai

Sklypai suformuotoje
gyvenvietėje

Jaukiose Gineitiškėse beveik 6 ha plote plėtojama uždara sklypų gyvenvietė. Sklypai išsidėstę vaizdingoje vietoje, šalia ežero ir 3 min. kelio automobiliu iki Vilniaus vakarinio aplinkėlio.

Sklypų projektas suformuotas iš 25 sklypų, naujakuriams galėsime pasiūlyti nuo 10 a. iki 19 a. dydžio sklypus . Dėkinga sklypų forma ir išdėstymas leidžia nesudėtingai suformuoti tiek vienbučius, tiek dvibučius namus.Todėl jeigu ieškote sklypo su draugais ar kolegomis – tai ši vieta būtent jums.

Dėkinga sklypų orientacija – Rytai, Pietūs, Vakarai arba Vakarai, Šiaurė, Rytai leis lengvai dėliotis gyvenamąsias erdves.

Sklypai ant ežero
kranto

„Svajonių krantų“ gyvenvietė išsiskiria tuo, kad čia naujakuriai ras viską ko reikia komfortiškam gyvenimui; šalia esantis ežeras vakarais grįžus po darbų suteiks ramybės, patogus susisiekimas užtikrins konfortišką gyvenimą, nes mokyklas ir būrelius vaikai galės patys pasiekti autobusu.

Projekto vystytojas, ne tik suformuos sklypus su gatvių apšvietimais, šaligatviais ir šlagbaumu, bet ir pilnai sutvarks ežero pakrantę, suformuos pasivaikčiojimo takus.

Inžinerinė
infrastruktūra

Gyvenvietėje formuojamos visos miesto komunikacijos: Elektros ir dujų dėžutės ties sklypo riba, miesto vandentiekis ir kanalizacija. Atvestas Teo šviesolaidis internetas. Asfaltuotas privažiavimas iki pat sklypo ribos, gatvių apšvietimas, šaligtaviai, pasivaikčiojimui skirti takeliai – visus šiuos privalumus rasite „Svajonių krantų“ gyvenvietėje. Jums beliks susiprojektuoti namą pagal savo poreikius.

Visos teisės saugomos 2019 | Privatumo politika
Sukurta: Picture IDEAS